Opakowania / Pakowanie Wielkogabarytowe

Pakowanie wielkogabarytowe w folie termokurczliwą ma zastosowanie w wielu dziedzinach. Poza opisanym w naszej ofercie pakowaniem maszyn, zabezpieczaniem łodzi, pakowaniem do transportu folie termokurczliwą bardzo często wykorzystuje się w budownictwie.

Zastosowanie folii termokurczliwej w budownictwie ma bardzo szeroki zakres. Nasze usługi opierają się głównie na zabezpieczaniu rusztowań oraz elewacji. Wszyscy wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo pracowników na rusztowaniach oraz osób postronnych znajdujących się w pobliżu prac budowlanych. Zastosowanie folii termokurczliwej na rusztowaniu zamiast tradycyjnej siatki pozwala na pracę w trudnych warunkach (wiatr, deszcz, śnieg). Osłania zarówno pracowników jak i osoby postronne. Prace takie jak malowanie natryskowe można prowadzić bez obaw o zniszczenie obiektów znajdujących się w pozbliżu. Folia termokurczliwa przylega mocno do rusztowania tworząc barierę ochronną. Żaden przypadkowy przedmiot nie spadnie z rusztowania.

Opakowania wielkogabarytowe z folii termokurczliwej pozawalają również na szczelne zabezpieczenie materiałów budowlanych takich jak cement, pustaki, cegły. Opakowania na materiały budowlane wykonywane są przy użyciu kapturów termokurczliwych. Palety z materiałami budowlanymi po zabezpieczeniu folią termokurczliwą mogą być przechowywane na zewnątrz. Folia tworząc ciasno przylegającą powłokę zapobiega przemieszczaniu się i rozpadaniu ułożonego materiału.

Innym sposobem wykorzystania folii termokurczliwej w budownictwie jest stawianie ścian tymczasowych. Prowadząc prace remontowe w obiektach nie wyłączonych z użytku firmy budowlane często zmagają się z problemem szczelnej izolacji terenu prowadzonych prac. Stawianie ścian z płyt GK jest kosztowne i czasochłonne. Nasza firma oferuje Państwu szybsze i tańsze rozwiązania z wykorzystaniem folii termokurczliwej.

 

Zastosowania folii termokurczliwej w budownictwie są w zasadzie nieograniczone. Firma Spakujemyto podejmie się każdego wyzwania. Służymy fachową pomocą oraz doradztwem w każdym zakresie.